DÜĞÜN ORGANİZASYONLARI

evlilik düğünüEvlilik Düğünleri

Düğün günü geldi. Gelin ve damat hazır. Davetliler yerlerini aldılar. Geriye ne kaldı? Bu özel günü sevdiklerimizle beraber doyasıya kutlamak. Evlilik düğünlerinizde bu büyük heyecanı Ilıca Alyans farkıyla modern ve şık bir salonda, harika müzikler eşliğinde, eşsiz sunumlarımızla ve tüm sevdiklerinizle beraber yaşayın.


nişanNişan

Kızımızı istedik ve nişan tarihimizi belirledik. Nişan törenleri bir bakıma düğün öncesi bir provadır. Benzer süreçleri içerisinde barındırır. Nişan törenleri düğün kutlamaları kadar özeldir. Bu süreçte kıyafet, saç, mekan, dekor, fotoğrafçı gibi konularda titiz bir organizasyon yapılmalıdır. Eskiden evlerde yapılan nişan törenleri, günümüzde sıklıkla nişan salonlarında yapılmaktadır. Ilıca Alyans, nişan törenlerinizi farklı kılıyor. Özel konseptlerle bu anları ölümsüzleştiriyor.


sünnet düğünüSünnet Düğünleri

Sünnet düğünleri erkek çocuklarımızın yaşamında çok değerli bir yere sahiptir. Sünnet elbisesinden sünnet yatağına kadar çeşitli hazırlıklar yapılır. Düğünden bir gün önce kına gecesi düzenlenir. Ertesi gün araba konvoyu oluşturulur. Tüm detaylarıyla dolu dolu ve heyecanlı geçen bir süreçtir sünnet düğünleri. Sünnet düğünlerinizi Ilıca Alyans farkıyla yaşayın.